המיטה מגש רגליים מתקפלות עם ידיות ארוחת בוקר מגש האוכל על הספה,אוכלים, ציור,לוחות במבוק לשרת הברכיים השולחן מגש חטיפים(גודל קטן לבן)

המיטה מגש רגליים מתקפלות עם ידיות ארוחת בוקר מגש האוכל על הספה,אוכלים, ציור,לוחות במבוק לשרת הברכיים השולחן מגש חטיפים(גודל

בטופס נגיש להזמנה
ILS 35.98
כמות:

ילדים קטנים מגש ארוחת הבוקר : זה קטן במבוק מגש ארוחת הבוקר נחמדה מתנה לילדים שלך כמו שולחן ציור,קריאת ספרים,גלישה עם הטאבלט וכו'.זה רגליים מתקפלות עם ידיות המיטה מגש יכול להיות בשימוש נרחב על ידי ילדים,זוגות במטבח,בחדר השינה,מיטה,ספה חולים וכו'.גודל נייד סביב מגש השפתיים לעצור את האוכל נופל על נוזלי נשפך החוצה.קל לנשיאה בכל מקום : העץ ארוחת בוקר מגש כפול עם ידיות,יכולות הובלת מזון מקורה סגור (L x D x H) : 15.6*11*2.36 אינץ'.מגש ארוחת הבוקר לשמור : קל לנקות עם מים, יבש ביסודיות, כדי להאריך את החיים של מגש להשתמש בבמבוק שמן מדי פעם.זה גודל קטן מגש ארוחת הבוקר, הוא עשוי במבוק,אשר הוא יציב ועמיד.מגש המיטה משטח דק מלוטש ללא קוצים, מגש המיטה עם רגליים מתקפלות מורחבת באופן מלא, הם יכולים לנעול את המקום בצורה מושלמת מבלי לרעוד.זה רגליים מתקפלות עם ידיות המיטה מגש יכול להיות בשימוש נרחב על ידי ילדים,זוגות במטבח,בחדר השינה,מיטה,ספה חולים וכו'. 1.זה גם יכול לשמש המגש.הוא כולל ידיות לניידות קלה;רגליים מתקפל לאחסון קל; אידיאלי עבור עיצוב אלגנטי התצוגה. 2.מיטה מגשים עם רגליים מתקפלותהבחירה הראשונה עבור החתונה המתנה, מתנה לחנוכת בית. 3.מיטה מגשים אוכל מצוין לעזור לך לעבוד עם אנשים עם מגבלות פיזיות. 4.סביב מגש השפתיים למנוע פריטים או נוזלים מן ליפול.

מאפיינים

קונים גם בוחרים