הארקה מיני Starter Kit עם הארקה מחצלת, הארקה הכיסא מחצלת, הארקה תיקונים, קלינט אובר של הארקה מוצרים כדי לשפר דלקת, אנרגיה, שינה, חרדה.

הארקה מיני Starter Kit עם הארקה מחצלת, הארקה הכיסא מחצלת, הארקה תיקונים, קלינט אובר של הארקה מוצרים כדי לשפר דלקת, אנרגיה,

בטופס נגיש להזמנה
ILS 149.99
כמות:

הארקה : כאשר אתה מוריד את הנעליים וללכת יחפים על האדמה בחוץ, את כדור הארץ אלקטרונים לזרום אתה.אותו הדבר קורה כאשר אתה נוגע הארקה מוצרים בתוך הבית שלך. (לא להשתמש בחשמל.).בטוח להשתמש במטבח כדי לעמוד בזמן שטיפת כלים או בישול.להשתמש במיטה בלילה לישון על; שימוש במשרד, לשבת, לעמוד, או לעבוד על.להשתמש בשירותים כדי לעמוד בזמן צחצוח שיניים או מייבש שיער.קל לנקות עם מים וסבון.החל ללבוש בכל מקום על הגוף שלך.שימוש אחד : תיקונים עשויים להיות מושלך לאחר שימוש אחד. 1-2 יום שימוש : תיקונים יוטלו על הגוף ועל שמאל במשך 2 ימים בכל פעם.אתה יכול לעשות שימוש חוזר תיקונים כל עוד ג ' ל במרכז הארקה תיקון זה עדיין יוצר מגע עם העור שלך.העליון : 11" x 12" התחתונה : 12" x 12".המקום הכיסא מחצלת על המושב של הכיסא או הספה.השחור בצד הפנים.הכחול בצד עם הפנים למטה.לשבת מרותק נוחות בזמן קליטת אלקטרונים מן הארץ בזמן שאתה אוכל, לעבוד, לצפות בטלוויזיה או לקרוא.לחלופין, למקם את הכיסא מחצלת על הברכיים שלך, לגעת בידות שלך כדי שזה יהיה מקורקע.קל לנקות עם מים וסבון.בדיקת הארקה מוצרים, כדי לוודא שהם מקורקעים את ארץ אנרגיה לאחר הגדרת אותם.פשוט וקל לשימוש.מבטיח לך מרותק חיבור.את הארקה מיני Starter Kit כולל : . 2 U. S. בטיחות מתאמי (סוג ב ' קיר שקעים). 3 הארקה סליל החוטים. 1 ארה "ב Outlet דמקה (סוג ב' קיר שקעים).עותק חינם של הספר הארקה : הכי חשוב בריאות גילוי של כל הזמנים!.נכתב על ידי קלינט אובר, סטיבן סינטרה, ומרטין צוקר.תלוי איפה אתה גר ומה עונה זה, אתה לא יכול תמיד להיות בחוץ יחפים.הארקה מוצרים כמו כבלים מאריכים את זה לחבר אותך אל הקרקע בחוץ.הארקה בילה את 20 השנים האחרונות חוקרת את ההשפעות של חשמל הארקה גוף האדם על כדור הארץ.כל מחקר שאתה רואה באינטרנט על היתרונות של קרקוע הגוף האנושי הוא תוצאה של עבודה קשה ומסירות של קלינט קבוצתו של חוקרים ומדענים.בלי יוצא מן הכלל!.

מאפיינים

קונים גם בוחרים