60 יח 3D ציפורניים פרחים מיובשים שרף אביזרים מיני טבעי אמנות ציפורן אספקה של מדבקות מעורב אביזר כוכבים פרח מדבקות צבעוניות יבש מסמר פרח מדבקות(12 צבעים).

60 יח 3D ציפורניים פרחים מיובשים שרף אביזרים מיני טבעי אמנות ציפורן אספקה של מדבקות מעורב אביזר כוכבים פרח מדבקות צבעוניות

בטופס נגיש להזמנה
ILS 10.17
כמות:

????【הטוב ביותר ארוז 】 פרחים יפים הכל הגיע שלם.כל אחד מכיל 12 קטעים, כל קטע משלו עם הצמד את המכסה כל מיכל יש ניתנת לאטימה חוזרת מעטפת פלסטיק להגנה מפני לחות במהלך אחסון. ????【טבעי & בריא 】את אמנות ציפורן פרחים מיובשים עשויים אמיתי פרמיה פרחים טבעי.לכן, פרחים יבשים הציפורניים הם צבעוניים מאוד, מציאותי, ידידותי לסביבה ובריא. ????【מושלם פרחים קטנים】יפה צבעונית ועדינה אמיתי פרחים עם עלי כותרת מושכת ומפורט כולל על הציפורניים שלך, מוכן מסמר טכנאים הביתה חובבי אמנות ציפורן לשימוש או שרף ליצירת תכשיטים. ????【נהדר אפשרויות צבע】שונים צבעים וסגנון יכול לתת לך ללא הגבלה יצירתיות.הם יכולים לשמש בקלות על אמנות ציפורן.אתה יכול להשתמש בהם ליצירת תכשיטים עם שרף, גם לשמש כדי לקשט את הטלפון הנייד שלך במקרה, כרטיס הזמנה, אמנות וכו'. ????【יישומים רחב】את לחצה פרחים מיובשים יכולים לשמש אמנות הציפורן, DIY עיצוב תכשיטים, שרף מקרה טלפון, הערה כרטיס הביקור, נייר מכתבים, הזמנות לחתונה, מעטפות, ויטראז', סימניות, מגנטים, נרות יצרני סבון ביצוע, קישוטי שולחן, עיצוב אלבומים, רהיטים & עץ פעולתו.

מאפיינים

קונים גם בוחרים