רג ' י לנכון להשלים נייד גוף מלא חדר כושר פארק אימון קבוצה שאני להקות ההתנגדות למתחילים ספורטאים האליטה אני מתקפל התנגדות בר אני מאמן שפוי (שדרוג גרסה)

רג ' י לנכון להשלים נייד גוף מלא חדר כושר פארק אימון קבוצה שאני להקות ההתנגדות למתחילים ספורטאים האליטה אני מתקפל התנגדות

בטופס נגיש להזמנה
ILS 134.99
כמות:

????אימון בבית, בפארק, במשרד או נייד נשלף פיתוח בר מצויד עמיד מתכוונן להקות ההתנגדות מחובר בשני קצותיו. ????ייחודי מנגנון נעילה בטוח עיצוב - Heavy-duty בניית פלדה מקס יציבות ועמידות של הבר, את להקות עשויים גם נגד פריצה גומי אלסטי חומר העשוי להימשך זמן רב יותר. ????רב-תכליתי לשימוש העליון & חוזק הגוף התחתון - אין ברגים התקנה או אינטנסיבי הזמן להגדיר, פשוט לתפוס את הבר, אתה יכול לבצע התחתון של הגוף אימונים שונים עם תנועות הגוף העליון, אימונים. ????התנגדות מתכווננת - 4 או 6 נגד לשבור להקות כדי להתאים משקל.כל להקה מציע 30lbs של התנגדות, יכול להיות בשימוש על ידי אלה ברמות שונות של חוזק או יותר התנגדות נדרש. ????ערבות הסיכון חינם - שביעות רצון הלקוחות שלנו בעדיפות ראשונה.אנו מבטיחים לך אוהב את זה איכותי וייחודי תעלה בר, זה למה המוצר שלנו הוא מגובה עם 100% כסף בחזרה להבטיח, 6 חודשים אחריות.אם אתה לא מרוצה עם מוצר זה, אנו נחזיר את הכסף שלך או לתת לך תחליף, בלי לשאול שאלות!יתר על כן, אתה הולך לקבל 3 ימי ניסיון חינם של אימון שלנו app!.

מאפיינים

קונים גם בוחרים