מקרן עם חצובה Stand, Bloazzup המחשב הנייד עומד גובה מתכוונן קומה חצובה Stand Pro חסון עמיד מתכת מבנה, משרד הביתה הבמה-סטודיו שימוש, גובה מתכוונן נייד חצובה (2.5-5 רגל)

מקרן עם חצובה Stand, Bloazzup המחשב הנייד עומד גובה מתכוונן קומה חצובה Stand Pro חסון עמיד מתכת מבנה, משרד הביתה הבמה-סטודיו

בטופס נגיש להזמנה
ILS 70.48
כמות:

????סביב כל פלטפורמה - מחשב נייד זה חצובה stand יכול לשמש גם עבור עובדים, הפקת מוסיקה, או על ביצועים.יש לו 15 x 11" צלחת שיכול להחזיק ציוד למוסיקה או שלב אביזרים. ????שימושי כוונון - אין צורך להיאבק עם מקרן לעמוד זה גבוה מדי או נמוך מדי.זה גבוה לעמוד מתכווננת הרגל, כך שאתה יכול להאריך את הגובה מ-2.5 ל-5 מטרים. ????לנצח נבנו - המתגאה חסון מתכת בנייה, זה נייד מקרן לעמוד או די. ג ' יי חצובה לעמוד יחזיק לך הרבה זמן? אביזר זה לא יהיה בקלות לצלם או לשבור!. ????קומפקטי קל משקל - צריך לנסוע לפגישה, המצגת, או חלטורה?אתה יכול לפרק שלנו נייד קל משקל עומד.הם קל לארוז או נושא כאשר אתה נוסע או הופעות. ????נשאר זקוף - לא צריך לדאוג לגבי הוראה, מוסיקה, או ציוד סטודיו המפנה או נופל בזמן שימוש.עם חברת חסון הרגליים, אלה המחשב הנייד אבזרים להתפאר יציב עיצוב.

מאפיינים

קונים גם בוחרים